Products

Continental Breakfast Box

Regular Price
$9.00
Sale Price
$9.00
Regular Price
Unit Price
per 

Croutons

Regular Price
$5.25
Sale Price
$5.25
Regular Price
Unit Price
per 

Cup of Seasonal Overnight Oats

Regular Price
$4.90
Sale Price
$4.90
Regular Price
Unit Price
per 

Curried Yellow Lentils with Spinach (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 

Dessert Platter

Regular Price
from $35.00
Sale Price
from $35.00
Regular Price
Unit Price
per 

Dijon Beef Stew (Serves 2, GF)

Regular Price
$19.99
Sale Price
$19.99
Regular Price
Unit Price
per 

Donate a Meal

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Edwin County Farm Maple Syrup (473 ML)

Regular Price
$18.50
Sale Price
$18.50
Regular Price
Unit Price
per 
Sale

Egg Salad (Serves 2, GF)

Regular Price
$12.25
Sale Price
$12.25
Regular Price
$13.60
Unit Price
per 

Eggplant Parmesan (Serves 2)

Regular Price
$16.99
Sale Price
$16.99
Regular Price
Unit Price
per 

Frozen Cookie Dough (6)

Regular Price
$10.00
Sale Price
$10.00
Regular Price
Unit Price
per 

Gift Box for the Coffee Lover

Regular Price
$49.00
Sale Price
$49.00
Regular Price
Unit Price
per 

Gift Box for the Tea Lover

Regular Price
$49.00
Sale Price
$49.00
Regular Price
Unit Price
per 

Gourmet Salad Box

Regular Price
from $15.00
Sale Price
from $15.00
Regular Price
Unit Price
per 

Gourmet Sandwich Box

Regular Price
$15.00
Sale Price
$15.00
Regular Price
Unit Price
per 

Ham, Cheese & Pickle Sandwich

Regular Price
$10.25
Sale Price
$10.25
Regular Price
Unit Price
per 

Harissa-Honey Vinaigrette (Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Healthy Meal Bundle

Regular Price
$55.00
Sale Price
$55.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sale

House-Made Granola (Serves 2+)

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
$12.00
Unit Price
per 

House-made Twix Bar (Box of 4)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Kale Salad (48oz, Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Kiddo Lunch Bundle (6 meals)

Regular Price
$50.00
Sale Price
$50.00
Regular Price
Unit Price
per 

Mac 'n Cheese (Serves 2)

Regular Price
$15.00
Sale Price
$15.00
Regular Price
Unit Price
per 

Meatballs with Tomato Sauce (Serves 2)

Regular Price
$14.95
Sale Price
$14.95
Regular Price
Unit Price
per 

Mumgry Pistachio Chocolate Almond Butter

Regular Price
$20.00
Sale Price
$20.00
Regular Price
Unit Price
per 

MUMGRY Smooth Peanut Butter

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 

NEW Morning Glory Muffins: Box of 4

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

New Parent Box (5+ Meals)

Regular Price
$80.00
Sale Price
$80.00
Regular Price
Unit Price
per 

Overnight Oats (Serves 2+, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Package of 6 Assorted Cookies

Regular Price
$10.00
Sale Price
$10.00
Regular Price
Unit Price
per