Fall Menu

Shepherd's Pie (Serves 2)

Regular Price
$16.00
Sale Price
$16.00
Regular Price
Unit Price
per 

Roasted Chicken, Kale & Root Veg Salad

Regular Price
$16.50
Sale Price
$16.50
Regular Price
Unit Price
per 

Roasted Root and Lentil Salad (Serves 2+)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Agave Apple Cider Vinaigrette (Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Plenty Granola Bar (Box of 4)

Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 

Spiced Chickpea & Kale Stew (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$13.00
Sale Price
$13.00
Regular Price
Unit Price
per 

Curried Yellow Lentils with Spinach (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 
Sale

Chicken Stew with Fennel & Parsnip (Serves 2, GF)

Regular Price
$15.50
Sale Price
$15.50
Regular Price
$16.50
Unit Price
per 
Sold Out

White Bean & Kale Soup (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 

Butternut Squash Soup (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Dijon Beef Stew (Serves 2)

Regular Price
$17.00
Sale Price
$17.00
Regular Price
$19.99
Unit Price
per 

Pumpkin & Toasted Pepita Loaf (6 slices)

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 

Pumpkin Cupcakes with Cream Cheese Frosting & Candied Pepitas (Box of 4)

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

NEW Morning Glory Muffins: Box of 4

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Overnight Oats (Serves 2+, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Cup of Seasonal Overnight Oats

Regular Price
$4.90
Sale Price
$4.90
Regular Price
Unit Price
per 

Box of 4 Apple Danishes

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

6 Cinnamon Buns & Icing (Frozen)

Regular Price
$15.50
Sale Price
$15.50
Regular Price
Unit Price
per 

Croutons

Regular Price
$5.25
Sale Price
$5.25
Regular Price
Unit Price
per 
Sale

House-Made Granola (Serves 2+)

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
$12.00
Unit Price
per 

Box of 4 Fruit Bars

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Edwin County Farm Maple Syrup (473 ML)

Regular Price
$18.50
Sale Price
$18.50
Regular Price
Unit Price
per 

Box of 4 Assorted Scones

Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 

Roast Beef Sandwich

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per