Spring Menu

Orzo With Turkey Meatballs, Artichokes and Feta (Serves 2)

Regular Price
$15.75
Sale Price
$15.75
Regular Price
Unit Price
per 

Barley, Pea & Feta Salad (48oz, Serves 2)

Regular Price
$13.50
Sale Price
$13.50
Regular Price
Unit Price
per 

Roasted Veggie & Goat Cheese Sandwich

Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 

Spring Chicken Noodle, Pea and Carrot Soup (Serves 2)

Regular Price
$13.50
Sale Price
$13.50
Regular Price
Unit Price
per 

Mac 'n Cheese (Serves 2)

Regular Price
$15.00
Sale Price
$15.00
Regular Price
Unit Price
per 

Croutons

Regular Price
$5.25
Sale Price
$5.25
Regular Price
Unit Price
per 

Eggplant Parmesan (Serves 2)

Regular Price
$16.99
Sale Price
$16.99
Regular Price
Unit Price
per 

6 Cinnamon Buns & Icing (Frozen)

Regular Price
$15.50
Sale Price
$15.50
Regular Price
Unit Price
per 

Sweet Potato Galette (Serves 4+)

Regular Price
$32.95
Sale Price
$32.95
Regular Price
Unit Price
per 

Orzo & Spinach Salad (Serves 2)

Regular Price
$13.50
Sale Price
$13.50
Regular Price
Unit Price
per 

Chickpea & Couscous Salad (48oz, Serves 2, DF)

Regular Price
$13.50
Sale Price
$13.50
Regular Price
Unit Price
per 

Kale Salad (48oz, Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Spiced Chickpea & Kale Stew (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$13.00
Sale Price
$13.00
Regular Price
Unit Price
per 

Curried Yellow Lentils with Spinach (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 

Yogurt with House Made Granola

Regular Price
$4.90
Sale Price
$4.90
Regular Price
Unit Price
per 
Sale

Egg Salad (Serves 2, GF)

Regular Price
$12.25
Sale Price
$12.25
Regular Price
$13.60
Unit Price
per 
Sale

Tuna Salad (Serves 2, GF)

Regular Price
$12.25
Sale Price
$12.25
Regular Price
$14.45
Unit Price
per 
Sold Out

House-Made Granola (Serves 2+)

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
$12.00
Unit Price
per 

4 Apple Danishes

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Box of 4 Fruit Bars

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Basil-Balsamic Vinaigrette (10 oz Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Roasted Pulled Chicken & Bacon Sandwich

Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 

Agave Apple Cider Vinaigrette (Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Harissa-Honey Vinaigrette (Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Turkey and Brie Sandwich

Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 

Banana Loaf (6 slices)

Regular Price
$9.99
Sale Price
$9.99
Regular Price
Unit Price
per 

Lemon Poppyseed Loaf (6 slices)

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 

Zucchini Loaf (6 slices)

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per