Free delivery when you order through cafeplenty.com - $50 minimum please

Vegetarian Meals

Healthy Meal Bundle

Regular Price
$55.00
Sale Price
$55.00
Regular Price
Unit Price
per 

Pantry Bundle

Regular Price
$52.50
Sale Price
$52.50
Regular Price
Unit Price
per 

Stewed Spiced Chickpea Wrap

Regular Price
$10.75
Sale Price
$10.75
Regular Price
Unit Price
per 

Spiced Chickpea & Kale Stew (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$19.50
Sale Price
$19.50
Regular Price
Unit Price
per 

White Bean & Kale Soup (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Butternut & Sweet Potato Soup (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Baked Ziti (serves 2)

Regular Price
$18.75
Sale Price
$18.75
Regular Price
Unit Price
per 

Curried Yellow Lentils with Spinach (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Kale Salad (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$17.00
Sale Price
$17.00
Regular Price
Unit Price
per 

Orzo & Spinach Salad (Serves 2)

Regular Price
$18.65
Sale Price
$18.65
Regular Price
Unit Price
per 

Quinoa & Red Rice Salad (Serves 2, GF)

Regular Price
$17.95
Sale Price
$17.95
Regular Price
Unit Price
per 

Sweet Potato Galette (Serves 4+)

Regular Price
$36.95
Sale Price
$36.95
Regular Price
Unit Price
per 

Black Bean Soup (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Tomato Soup (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Tomato Soup and Grilled Cheese Sandwiches (Serves 2)

Regular Price
$24.00
Sale Price
$24.00
Regular Price
Unit Price
per 

Vegetarian Chili (Serves 2, GF, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Plenty Tomato Sauce (1 L, GF, DF)

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Zucchini Loaf

Regular Price
$18.00
Sale Price
$18.00
Regular Price
Unit Price
per 

Overnight Oats (Serves 2, DF)

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Yogurt with House Made Granola

Regular Price
$4.90
Sale Price
$4.90
Regular Price
Unit Price
per 

Box of 3 S'mores Bar

Regular Price
$13.00
Sale Price
$13.00
Regular Price
Unit Price
per 

4 Cranberry Scones

Regular Price
$13.75
Sale Price
$13.75
Regular Price
Unit Price
per 

House-Made Granola (Serves 2+)

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

4 Apple Danishes

Regular Price
$13.00
Sale Price
$13.00
Regular Price
Unit Price
per 

Box of 3 Fruit Bars

Regular Price
$13.00
Sale Price
$13.00
Regular Price
Unit Price
per 

4 Cheddar & Chive Scones (Frozen)

Regular Price
$13.75
Sale Price
$13.75
Regular Price
Unit Price
per 

Basil-Balsamic Vinaigrette (Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Agave Apple Cider Vinaigrette (Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Harissa-Honey Vinaigrette (Bottle)

Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Pumpkin Loaf

Regular Price
$18.00
Sale Price
$18.00
Regular Price
Unit Price
per